Podświetlanie bagażnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Polaris12125
    Drive
    • 2013
    • 41

    Podświetlanie bagażnika

    oto chodzi :P ale nie do końca, poprostu nie potrzebuję już auta tego typu a tym bardziej w dieslu
    VW Blog
  • Silut
    Ambiente
    • 2011
    • 154
    • Superb II combi (3T5)

    #2
    Podświetlanie bagażnika

    Witam! Dziś dotarły lampki do podświetlania przestrzeni bagażowej , ale po otwarciu bagażnika nie mam napięcia na zaciskach, i tu moje pytanie czy jest osobny bezpiecznik od tego podświetlenia czy czujnik otwarcia nie działa jeśli tak to gdzie go znaleźć. Pozdrawiam Sylwek.

    Komentarz

    • slike99
      Drive
      • 2007
      • 40

      #3
      W kombi mikro-włącznik znajduje się w zamku , więc proponowałbym odpiąć przewody od zamka zewrzeć je i wtedy sprawdzić czy pojawi Ci się napięcie.

      Komentarz

      • Silut
        Ambiente
        • 2011
        • 154
        • Superb II combi (3T5)

        #4
        Zamieszczone przez slike99
        W kombi mikro-włącznik znajduje się w zamku , więc proponowałbym odpiąć przewody od zamka zewrzeć je i wtedy sprawdzić czy pojawi Ci się napięcie.
        To przy wymianie zamka zerknę bo i tak nie otwiera mi centralnym . Dzięki za odpowiedz to już wiem gdzie szukać. Pozdrawiam i przy okazji czy zamienniki zamka są godne ??

        Komentarz

        • tomus7
          RS
          • 2010
          • 1896
          • Peugeot

          #5
          Zamieszczone przez Silut
          Zamieszczone przez slike99
          W kombi mikro-włącznik znajduje się w zamku , więc proponowałbym odpiąć przewody od zamka zewrzeć je i wtedy sprawdzić czy pojawi Ci się napięcie.
          To przy wymianie zamka zerknę bo i tak nie otwiera mi centralnym . Dzięki za odpowiedz to już wiem gdzie szukać. Pozdrawiam i przy okazji czy zamienniki zamka są godne ??
          a może tylko kabelki międz budą a klapą :szeroki_usmiech
          ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
          http://www.bunkry.pl/pl/index.html
          a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
          http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
          Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

          Komentarz

          • Silut
            Ambiente
            • 2011
            • 154
            • Superb II combi (3T5)

            #6
            Zamieszczone przez tomus7
            Zamieszczone przez Silut
            Zamieszczone przez slike99
            W kombi mikro-włącznik znajduje się w zamku , więc proponowałbym odpiąć przewody od zamka zewrzeć je i wtedy sprawdzić czy pojawi Ci się napięcie.
            To przy wymianie zamka zerknę bo i tak nie otwiera mi centralnym . Dzięki za odpowiedz to już wiem gdzie szukać. Pozdrawiam i przy okazji czy zamienniki zamka są godne ??
            a może tylko kabelki międz budą a klapą :szeroki_usmiech
            zerknę jutro czy nie maja zwarcia do masy bądź miedzy sobą, chociaż myślę że gdyby tak było to bezpiecznik od podświetlania całego wnętrza by poszedł jeśli taki jest i nie podświetlało by nigdzie. Rozbiorę zobaczę tylko teraz pracy sporo i nie mam kiedy. Dzięki za sugestie.

            Komentarz

            • sebas101
              Drive
              • 2009
              • 58

              #7
              Kable dające napięcie (+) do lampek są łączone po lewej stronie w schowku. Na łączeniach jest gumowa nasadka z metalowym elementem, u mnie to połączenie było kompletnie zaśniedziałe i nie było przepływu prądu. Wystarczyło wyczyścić i wszystko grało.
              Połączenie najlepiej namierzyć idąc "po kabelku" od lampki lewej (chyba czerwony), będzie na jego końcu :wink:

              Komentarz

              Pracuję...